marchevka design | do you speak design?

projektowanie to nasza pasja
zespół

komunikacja

biuro obsługi

kontakt z klientem jest bardzo ważnym ogniwem współpracy pomiędzy nami a klientem, dlatego powierzamy go specjaliście, który od początku do końca czuwa nad organizację i realizacją zadań nam powierzonych.

kontakt »

grafika

dtp

zespół ludzi, którzy przekładają pomysły kreatywne na projekty graficzne i czuwają nad przygotowaniem projektów do realizacji i produkcji.

kontakt »

grafika

ilustracja

to zespół fachowców, którzy świetnie potrafią łączyć grafikę wektorową ze zdjęciami – widzą to czego inni nie widzą w ilustracjach i przekształcają je w oryginalne propozycje projektowe, które spełniają nie tylko funkcję ładnego obrazka ale służą przede wszystkim realizacji sprzedażowych lub wizerunkowych celów naszych klientów

kontakt »

web design

design

tworzą pasjonaci internetu, dla których prędkość, skuteczność i możliwości jakie stawia Internet są wyzwaniem do tworzenia zaskakujących projektów i rozwiązań. Ich podejście do reklamy skutecznie pozwala zaistnieć w sieci dając wymierne korzyści dla klienta

kontakt »
zapraszamy

Marchevka design – zajmujemy się tworzeniem reklam, projektów graficznych materiałów reklamowych: katalogów, folderów, ulotek, plakatów, opakowań i etykiet, systemów identyfikacji wizualnej firmy, marki i produktu. Marchevka design przygotowuje kampanie reklamowe, media plany i prowadzi całościową obsługę marketingową klientów.

zadbaj o swoją markę

wiemy jak ważna jest identyfikacja firmy, jej logo, wizytówki, papier firmowy, oraz inne elementy takie jak foldery, katalogi dlatego dbamy, aby przekaz firmowy był spójny, całościowy i zgodny z misją firmy. dokładamy starań aby planowana i organizowana przez nas kampania promocyjna lub reklamowa odniosła jak największy sukces .

adres

marchevka design
ul. b.linki 5/3
10-534 olsztyn
tel. 509 446 206