marchevka design | do you speak design?

projektowanie to nasza pasja
informacje

działania marketingowe

organizujemy kampanie reklamowe btl

zawsze proponujemy sprawdzone i nietuzinkowe rozwiązania oraz profesjonale podejście do wszystkich zadań

identyfikacja wizualna

zadbaj o swoją markę

wiemy jak ważne jest, aby przekaz firmowy był spójny, całościowy i zgodny z misją firmy, dlatego tworzymy systemy identyfikacji wizualnej dla firm, produktów czy usług .

projekty graficzne

pokaż się z dobrej strony

nasi graficy proponują kreatywne projekty, które wzbudzają pozytywne emocje i spełniają oczekiwania klientów i tych, do których są adresowany. Nasze realizacje znajdują uznanie .
zapraszamy

Marchevka design – zajmujemy się tworzeniem reklam, projektów graficznych materiałów reklamowych: katalogów, folderów, ulotek, plakatów, opakowań i etykiet, systemów identyfikacji wizualnej firmy, marki i produktu. Marchevka design przygotowuje kampanie reklamowe, media plany i prowadzi całościową obsługę marketingową klientów.

zadbaj o swoją markę

wiemy jak ważna jest identyfikacja firmy, jej logo, wizytówki, papier firmowy, oraz inne elementy takie jak foldery, katalogi dlatego dbamy, aby przekaz firmowy był spójny, całościowy i zgodny z misją firmy. dokładamy starań aby planowana i organizowana przez nas kampania promocyjna lub reklamowa odniosła jak największy sukces .

adres

marchevka design
ul. b.linki 5/3
10-534 olsztyn
tel. 509 446 206